Chci soutěžit

Jsi studentem střední školy a chtěl by ses zúčastnit Ekonomické olympiády? Přihlas se do soutěže zde.

Školní kolo EO je organizováno Tvou školou, konkrétně některým učitelem ekonomie či základů společenských věd. Ujisti se proto u svého učitele společenských věd, že je Tvá škola registrovaná do soutěže a školní kolo Ekonomické olympiády na ní proběhne. Pokud Tvá škola zatím není do Ekonomické olympiády zapojena, můžeš se účastnit sám za sebe – stačí se registrovat a budou Ti zaslány instrukce od organizátorů Ekonomické olympiády.

Pro postup do krajského kola je třeba úspěšně absolvovat test školního kola. Jak probíhá postup do jednotlivých kol EO a další informace o soutěži najdete v sekcích O Ekonomické olympiádě a Jak vypadá test .

Online test je po odeslání automaticky vyhodnocen systémem, takže rovnou uvidíš svůj výsledek. Informaci o postupu do krajského kola rozesílají organizátoři EO emailem, a to jak Tobě, tak Tvé škole do 19. 12. 2017.

 
školní kolo ekonomické olympiády
 
krajské kolo ekonomické olympiády

Co mohu dělat, když má škola olympiádu neorganizuje?

Pokud by ses chtěl olympiády zúčastnit, ale tvůj učitel ekonomie nebo základů společenských věd ti to nenabídl, zkus ho oslovit, případně se obrať přímo na vedení školy a požádej je, aby pro tebe a tvé spolužáky školní kolo uspořádali. Příprava školního kola je pro organizátory jednoduchá, více informací naleznete zde.

Pokud by ti tvá škola přeci jen nevyšla vstříc, můžeš se zúčastnit jako jednotlivec. V tomto případě testování probíhá individuálně.