On-line testování 2017/18

Od pondělí 4. prosince do pátku 15. prosince zde probíhá on-line testování škol registrovaných do Ekonomické olympiády. K přihlášení studentů je potřeba vyplnit tento formulář. Kód školy je zveřejněn

Důležité upozornění: k testování doporučujeme používat internetový prohlížeč Chrome. 

Pokyny pro studenty: 

Každá otázka obsahuje pouze jednu správnou odpověď, za kterou můžete získat 2 body. Za chybnou odpověď se body neodečítají. Test obsahuje celkem 20 otázek, na které je vyhrazeno 40 minut. Organizátorem Ekonomické olympiády je Institut ekonomického vzdělávání (INEV). Test Ekonomické olympiády vytvořil INEV za odborného dohledu členů Katedry ekonomie Vysoké školy ekonomické.

Test bude spuštěn po přihlášení do testu (níže), nutno je vyplnit základní údaje: jméno, příjmení, e-mail, kód školy a studovaný ročník. Stisknutím tlačítka SPUSTIT TEST dojde k začátku testování. Každý student má 1 pokus v časovém limitu 40 minut. 

Registrací vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Uvedené údaje nebudou poskytnuty třetím stranám a budou využity v souvislosti s registrací do soutěže a jejím vyhodnocením.